Богатирьову і Арбузова судять заочно, - Шокін

Генеральна прокуратура почала процедуру заочного засудження стосовно колишнього першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова, колишнього міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової та її співучасника Олександра Стащенка
Depo.Влада
16 червня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив генеральний прокурор Віктор Шокін в інтерв'ю "Голос України", передає depo.ua.

"Процедура спеціального розслідування, заочного виробництва, вперше реалізована на практиці. До суду внесено подання про заочне засудження екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової та її співучасника Олександра Стащенка за фактом заволодіння бюджетними коштами на суму 6,5 млн гривень у процесі закупівель медичних препаратів та обладнання" , - уточнив він.

Процедура заочного засудження застосована також стосовно колишнього голови Нацбанку, першого віце-прем'єр-міністра і прем'єр міністра Сергія Арбузова, якого підозрюють у привласненні державних коштів на суму близько 118 млн гривень

При цьому Шокін додав, що зараз Арбузов перебуває в розшуку Інтерполу, а на рахунках, що належать йому і його дружині, заарештовано понад 200 млн гривень.

Крім того, на виконанні у компетентних органів Латвії знаходиться міжнародне доручення Генпрокуратури України, яке стосується арешту на підставі судового рішення грошей Арбузова на суму понад 49 млн доларів.

Варто відзначити, що в повідомленні на сайті ГПУ від 15 червня наводяться слова Шокіна про те, що за процедурою заочного засудження в судах вже знаходяться чотири кримінальні провадження стосовно колишніх високопоставлених чиновників, ще три планується передати найближчим часом.