Бойовики захопили нові території, Україна має право захищатися - посол США

У Сполучених Штатах Америки стурбовані захопленням сепаратистами великих територій, які виходять на межі лінії розмежування сторін і перекиданням бронетехніки на Донбас через російсько-український кордон
Depo.Влада
20 січня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
Бойовики захопили нові території, Україна має право захищатися - посол США
Бойовики захопили нові території, Україна має право захищатися - посол США

Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, передає «Сегодня».

«Ми підтримуємо позицію президента Порошенка, коли він сказав, що хоче бути президентом миру, а не президентом війни, але ми визнаємо також право України захищати свою суверенну територію. Ми дуже стурбовані ескалацією військових дій, які, на нашу думку, спровоковані Росією і підтримуються бойовиками в останні дні», - сказав посол США.

За його даними, сотні одиниць бойової техніки перетинають кордон України з території РФ.

«Ми також стурбовані переміщенням озброєння в регіони південно-західної Росії, які використовують для того, щоб перекидати озброєння для підтримки сепаратистів», - сказав посол.

За словами Пайєтта, американська сторона вважає, що для РФ і підтримуваних нею бойовиків самопроголошених Луганської та Донецької народних республік важливо повернутися до виконання Мінських угод.

Як повідомляв depo.ua, за даними президента України Петра Порошенка, під контролем російських військ і контрольованих ними бойовиків знаходиться 7,6% території України