Бойовики заповнюють втрати під Дебальцевим: прибули десятки танків і ББМ

У районі Дебальцевого російсько-терористичні війська проводять перегрупування сил і засобів, намагаючись після зриву наступу в районі Вуглегірська домогтися «корінного перелому» в подальших діях
Depo.Влада
4 лютого 2015 08:09
ФОТО: depo.ua
Бойовики заповнюють втрати під Дебальцевим: прибули десятки танків і ББМ
Бойовики заповнюють втрати під Дебальцевим: прибули десятки танків і ББМ

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє керівник групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, передає depo.ua.

Протягом останньої доби командування противника в цьому районі зосередило боєздатні підрозділи на нових напрямках, відновлюючи боєздатність своїх тактичних груп, що раніше зазнали втрат.

Зокрема, в район Дебальцевського плацдарму супротивник додатково перекинув 18 танків, 23 бойові броньовані машини (ББМ), близько 55 одиниць критого вантажного автотранспорту. Перекидання сил і засобів здійснюється за двома основними маршрутами: східним (через Алчевськ - Стаханов - Брянку) і західним (через Сніжне - Шахтарськ - Єнакієве).

Раніше перекинутий у район Дебальцевого зведений танковий підрозділ супротивника з 16 танків (що прибув з району н.п. Красний Луч) після участі в тридобових боях виявився фактично розгромленим (сім танків було підбито в першу добу наступу, чотири танки втрачені в ході ударів української артилерії протягом наступних двох діб, ще три танки вийшли з ладу з різних причин, на сьогодні в строю залишилося всього дві машини, при цьому три танки з числа підбитих раніше бойовики намагаються евакуювати для відновлення).

У районі Горлівки терористи розгорнули центр з обслуговування та ремонту бойової техніки, пошкодженої в боях на Дебальцевському плацдармі. Також фіксується активне підвезення в цей населений пункт палива та боєприпасів.

У районі Донецька терористи також нарощують свої ударні тактичні групи, що діють у районах, прилеглих до «лінії фронту». За добу помічене прибуття живої сили на 20 критих вантажівках, а також 11 одиниць броньованої техніки (включаючи один танк). Загальна чисельність угруповання російсько-терористичних військ, зосередженого в цьому районі, перевищує три тисячі осіб, які розподілені по кількох тактичних групах, а також складають «внутрішній гарнізон» Донецька. Також у складі угруповання, зосередженого в районі Донецька, загалом близько 25 танків (зосереджені в кількох ударних групах, розтягнутих на досить протяжній ділянці в північній і західній частинах міста), 85 ББМ і три групи артилерійської підтримки.

У районі Кримського та Трьохізбенки (район Бахмутськой траси), а також у районі між Щастям і Станицею Луганською противник продовжує вести активну контрбатарейну боротьбу, проте вже уникає активних наступальних дій.

Наразі знову помічене застосування противником тактики «засадних» і «блукаючих» танків за підтримки мінометів.