Бойовики вимагають терміново провести переговори в Мінську

Бойовики самопроголошеної «ДНР» наполягають на терміновій зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську
Depo.Влада
13 листопада 2014 18:00
ФОТО: depo.ua
Бойовики вимагають терміново провести переговори в Мінську
Бойовики вимагають терміново провести переговори в Мінську

Про це йдеться в заяві «постійного повноважного представника ДНР» на переговорах у Мінську Дениса Пушиліна, передає ДеПо з посиланням на сайт «прес-центру ДНР».

«Представники Донецької та Луганської народних республік готові в найближчі дні виїхати до Мінська і приступити до роботи. Обидві республіки уповноважили своїх постійних представників, позиція яких матиме обов'язкову силу. Ми наполягаємо на тому, що Мінська група повинна зібратися негайно із запрошенням представників ОБСЄ, України і Росії», - сказано в заяві.

За словами Пушиліна, «пауза в діяльності Мінської групи явно затягнулася».

«Я відповідально заявляю, що будь-які спроби врегулювання конфлікту без участі республік будуть неефективними і неминуче заведуть переговорний процес у глухий кут. Я також підтверджую нашу прихильність мінському формату за участю Росії, ОБСЄ, ДНР і ЛНР, а також України. Підкреслюю, що главами республік підписані правові акти про призначення постійних представників республік. Всі рішення, під якими ці представники поставлять свої підписи, будуть мати обов'язкову силу і прийматися до виконання всіма органами цивільної влади і збройними силами республік», - заявив він.

Нагадаємо, раніше другий президент України Леонід Кучма повідомив, що наступний раунд переговорів контактної групи в Мінську намічений на понеділок, 17 листопада.

«ДНР» і «ЛНР» заявили, що делегували своїх представників для участі в засіданні даної контактної групи.

В свою чергу, екс-президенти України Леонід Кравчук і Віктор Ющенко в спільній заяві закликали вийти з переговорів з бойовиками і висунути їм ультиматум, пригрозивши знищенням.