Терористи можуть зірвати перемир'я вже наступного тижня - Нємцов

Партія війни в особі так званого лідера народного ополчення Донбасу Павла Губарьова напряму заявила, що Мінські угоди вони виконувати не збираються, а готуються воювати за Новоросію у складі 7 областей. Тому перемир'я на сході України може закінчитися вже наступного тижня
Depo.Влада
12 вересня 2014 08:15
ФОТО: depo.ua
Терористи можуть зірвати перемир
Терористи можуть зірвати перемир'я вже наступного тижня - Нємцов

Про це повідомляє російський опозиційний політик Борис Нємцов на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.


«Мінський протокол за словами Губарьова - звичайний папірець, який нічого не коштує. І це незважаючи на те, що його підписали представники ДНР і ЛНР разом із Зурабовим (представником Путіна) і Кучмою (представник Порошенко). Наступного тижня Порошенко вносить в Раду Закон Про особливий статус ряду територій Донецької та Луганської областей. Головне в законі те, що особливі зони будуть в складі України, що передбачено Мінським планом. Сепаратистів такий статус категорично не влаштовує. Вони хочуть незалежності. Наступний тиждень буде дуже гарячим », - написав він.

За словами Нємцова, в партії війни розкол - одні вважають, що треба продовжувати війну до перемоги, інші, що треба дотримуватися угоди. «Те ж саме відбувається і з українського боку. Саме тому, ситуація вкрай небезпечна і нестійка », - додав він.