Бойовики «ДНР» пропонують зробити Донецький аеропорт нейтральною зоною

Терористична «ДНР» пропонують зробити аеропорт Донецька і місто Щастя в Луганській області нейтральними і демілітаризованими зонами, куди могли б увійти спостерігачі ОБСЄ
Depo.Влада
23 листопада 2014 16:40
ФОТО: depo.ua
Бойовики «ДНР» пропонують зробити Донецький аеропорт нейтральною зоною
Бойовики «ДНР» пропонують зробити Донецький аеропорт нейтральною зоною

Про це заявив «постійний повпред ДНР» на переговорах, «віце-спікер» Народної ради ДНР Денис Пушилін, передає ДеПо з посиланням на РИА Новости.

«Одна з наших пропозицій - територію аеропорту зробити демілітаризованою зоною. Щоб і вони (українські силовики ред.) звідти пішли і ми не заходили. А туди б зайшли ОБСЄ з контролерами, припустимо, і нашого боку, та Збройних сил України », - заявив Пушілін.

Тоді, на його думку, склалася б ситуація, коли «хто б не стріляв, вони будуть стріляти по представникам ОБСЄ».

Зараз донецький аеропорт, а також місто Щастя в Луганській області, за оцінкою Пушіліна, залишаються головними гарячими точками на лінії зіткнення силовиків і ополченців.

«Єдиний варіант тут вирішення - це відведення важкої техніки. Якщо ми проаналізуємо, від чого гинули мирні жителі, - то від використання «градів» і «ураганів», тобто систем озброєння, які працюють за площами. Поки вони будуть знаходитися поблизу лінії зіткнення, це буде продовжуватися », - вважає Пушилін.
У той же час, за словами Пушиліна, бойовики в переговорах з владою України будуть вимагати передати їм під контроль всю територію Донецької області.

На його думку, це питання «необхідно вирішувати за столом переговорів, без зброї в руках». «У нас є якийсь план дій, але необхідно зараз йти по пунктах. Нам необхідно вибудовувати і внутрішню державність », - заявив Пушилін.

Раніше про те, що вся територія «колишньої Донецької області України» повинна увійти до складу ДНР, неодноразово заявляв ватажок банди «ДНР» Олександр Захарченко.