Бочковському і Стоєцькому оголошено нові підозри

Колишньому голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському і його екс-заступнику Василю Стоєцькому сьогодні оголошено нові підозри у вчиненні злочинів
Depo.Влада
28 березня 2015 16:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив слідчий Олександр Царьов, передає "РБК-Україна".

"Вчора слідчими було внесено до ЄРДР чотири факти вчинення злочинних дій. Надалі ці епізоди були об'єднані. Сьогодні було оголошено про підозру як Бочковскому, так і Стоецкому у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191, тобто заволодіння грошовими коштами в особливо великому розмірі, а також у вимаганні коштів, пов'язаному з використанням службового становища, тобто ч 2. ст. 189 КК України", - заявив Царьов.

Він уточнив, що додаткові епізоди виявлено 27 березня 2015 року в ході допитів свідків.

Слідчий зазначив, що на даний момент є показання свідків про вимагання Бочковськім і Стоецким грошових коштів у своїх підлеглих.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня на засіданні уряду затримали екс-голову ДСНС Сергія Бочковського та його першого застпуника Василя Стоєцького за корупційні махінації з державними закупівлями.

Сьогодні Печерський районний суд Києва заарештував Бочковського на два місяці з альтернативою у вигляді застави в сумі 1,2 млн грн. За кілька годин слідчий звільнив колишнього заступника голови ДСНС Василя Стоєцького у зв'язку із закінченням терміну затримання. В судовому засідання за його справою оголошено перерву.