BMW нардепа від БПП продають за борги, - ЗМІ

Державна виконавча служба в рамках виконання судового рішення про примусове стягнення заборгованості виставила на продаж автомобіль BMW, що належить народному депутату від БПП, секретаря парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Івану Віннику
Depo.Влада
30 вересня 2016 19:08
ФОТО: depo.ua

Сьогодні оголошення про продаж автомобіля нардепа виставлено на сайті електронного аукціону арештованого майна СЕТІВ, пише depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Народний депутат взяв кредит у розмірі 131 тис. доларів США на купівлю автомобіля і не погасив. Загальна сума заборгованості на сьогоднішній день близько 3,4 млн. грн.

BMW нардепа від БПП продають за борги, - ЗМІ - фото 1

За інформацією СЕТІВ, автомобіль народного депутата в хорошому стані, модель 750 Li. За оцінкою експертів, на момент покупки народний депутат заплатив за BMW близько 177 тис. доларів, але з аукціону його можна купити за 21 тис. доларів (570 тис. грн).

Бажаючі придбати BMW Івана Вінника можуть оглянути автомобіль у столиці на одній зі штраф-майданчиків по вул. Новопироговская 56.

Згідно з інформацією ЗМІ, це вже не перший випадок примусового стягнення заборгованості з народного депутата Івана Вінника. Згідно з інформацією ЗМІ, державні виконавці вже більше двох років розшукували майно народного депутата, який ухиляється від погашення багатомільйонної заборгованості перед кредиторами. Проблема полягала в тому, що народний депутат встиг переоформити своє майно на близьких родичів, парламентських помічників і директорів підконтрольних компаній. На момент покупки BMW у народного депутата вже була заборгованість у розмірі 322 млн. грн.

В березні 2016 року виконавцям вдалося розшукати частина майна (катери) та накласти арешт.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада