Блогер Льовочкін та згорілий "Інтер"

Над головним проросійським каналом країни збираються хмари
Depo.Влада
1 вересня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua
Блогер Льовочкін та згорілий  "Інтер"
Блогер Льовочкін та згорілий "Інтер"

Льовочкін може скільки завгодно нарікати на політичних ворогів, але суспільний негатив до "Інтеру" - це його вина. І якщо однієї ночі його хтось підпалить, це не стане дивиною.

Останнім часом телеканал "Інтер", що належить одному з найбільш одіозних персон у вітчизняній політиці Сергію Льовочкіну, нинішньому нардепу від "Опоблоку", а до того – голові АП часів Януковича, регулярно потрапляє у різноманітні скандали. Причому всі вони так чи інакше демонструють абсолютну проросійську заангажованість телеканалу. Переписка колишнього креативного директора "Інтера" Марії Столярової дала змогу багатьом заговорити про те, що даний телеканал – це, по суті, головний медіа-майданчик "п’ятої колони".

На додачу стало відомо, що телевізійну версію концерту телеканалу "Інтер" до Дня Незалежності України "очистили" від вітання співака Олександра Пономарьова глядачів словами "Слава Україні!", на яке зал відповів "Героям слава!". За даними ЗМІ, керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна нібито розлютилася і наказала вирізати ці слова з телеверсії і більше не запрошувати Олександра Пономарьова на проекти.

Власне, ця історія - останній цвях у кришку труни з назвою "український телеканал "Інтер". Яким він може бути українським після цього? Скоріш, це просто дочірня фірма російського "ОРТ".

Наслідки цієї історії чудово зрозумів Сергій Льовочкін, який зі вчорашнього дня запустив цілу інформаційну кампанію з наїздом на "Народний фронт" та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Нижче дві цитати – Борислава Берези, якого називають одним з політпроектів Льовочкіна (чому є певні підтвердження у переписці вище згаданої Столярової), а також власне самого Льовочкіна.

Борислав Береза на сайті "Гордон": "Народний фронт" воює з "Інтером" з самого початку. У цій партії немає свого каналу, хоча практично у всіх вони є. У "Самопомочі" є "24 канал", у Опозиційного блоку є "Інтер", у блоку Петра Порошенка є "5 канал". Просто у "Народного фронту" немає свого телеканалу".

Сергій Льовочкін на сайті "Сегодня": «До того ж Еспресо-ТВ та Малятко-ТВ, які відомо хто фінансує, – такий собі медіаресурс, відверто слабкий, і його бракує для висвітлення "завжди єдино вірної" думки. Тому є мрія про переділ медіаринку, втілюючи яку, товариші з НФ не гребують ані рейдерством, ані відвертим тиском на Нацраду, та не шкодують часу на вишукування ранкових епітетів замість того, щоб працювати".

Цікаво, що на відміну від інших інформаційних воєн в даній історії Льовочкін вирішив долучитися особисто. Це ще одне свідчення того, що у "Інтера" справді наступають серйозні проблеми. Блог Льовочкіна – це явний прояв слабкості. Який може бути блогер з "сірого кардинала" Януковича, мільярдера та взагалі абсолютно непублічного "опоблокєра"?

Що ж до "Інтера", то цей телеканал за останні два роки на рівні з NewsOne, "Вестями" та деякими іншими виданнями, став символом наявності в Україні могутньої "п’ятої колони", яка діє не напряму, а через свої медіа.

За великим рахунком цьому зганьбленому телеканалу взагалі не місце в Україні. Тому якщо однієї темної ночі хтось приїде на вулицю Дмитріївську, де знаходиться головний офіс "Інтера" та з криком Carthago delenda est спалить його, це не стане великою дивиною. І особливого суспільного осуду це теж навряд чи викличе. В принципі, це було б справедливо: так не діставайся ти нікому…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада