Керівник "Укрзалізниці" бідкається, що здолати корупцію можуть лише топ-менеджери ФБР

Реформи в "Укрзалізниці" відбуваються вкрай важко через сильний супротив зсередини і тотальну корупцію
Depo.Влада
30 березня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив виконуючий обов'язки керівника "Укрзалізниці" Максим Бланк у інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

На його думку, змінити цю ситуацію можуть хіба що сильні і незалежні менеджери під відповідним наглядом.

"Систему можна поміняти, якщо прийде один з топ-менеджерів "Дойче бана", а до нього приставлять одного з топ-менеджерів ФБР. Ось тоді я повірю в те, що це буде максимально швидка і максимально ефективна зміна системи", - сказав він.

Коментуючи існуючі сумніви щодо трьох людей, які відібрані для фінального конкурсу на посаду глави "Укрзалізниці", Бланк заявив, наразі у майбутнього керівника не може бути достатньої мотивації.

"Я хочу задати просте відверте запитання - за що конкурувати? За зарплату в 11 тисяч? За можливість того, що тобі машину спалять, якщо ти будеш робити щось правильно чи за можливість того, що тебе посадять у в'язницю, якщо ти будеш робити щось неправильно, за постійну масову інформаційну кампанію проти тебе, в рамках якої я живу з моменту свого призначення, з квітня місяця?" - сказав він.

Як відомо, на розгляд номінаційного комітету з вибору нового глави "Укрзалізниці" міністр інфраструктури Андрій Пивоварський подав кандидатури трьох претендентів: Євгенія Ромащина - генерального директора Corum Group, Даніеля Валка - топ-менеджера "Інтертайп" і Діни Немирович - з компанії "Фармак".

У свою чергу номінаційний комітет планував поговорити не з трьома, а з 11 претендентами, яких експертна група відібрала раніше.

Бланк у цьому конкурсі участі не бере.