Бізнес, влада та громадскість розробили спільну стратегію відновлення Луганщини

Презентація агенції регіонального розвитку, підписання меморандуму про співпрацю з бізнесом та громадськістю - стали головними темами Луганського регіонального форуму "Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада", який пройшов в Сіверськодонецьку
Depo.Влада
31 жовтня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, відкриваючи форум, голова Луганської обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз зазначив, що головна мета заходу - показати перспективи модернізації регіону одразу в трьох взаємопов’язаних площинах – суспільному житті, економіці та держуправлінні.

"Тому ми сьогодні говоримо про професійні асоціації як громадські майданчики, які об’єднують активних людей у кожній галузі, бізнес та загальний інвестиційний клімат регіону, а також про владу – надійного партнера громадськості та бізнесу на Луганщині", пояснив Гарбуз.

Зокрема, за словами Гарбуза, громадські організації Луганської області об'єдналися в профільні асоціації. Наразі вже створено п'ять асоціацій: асоціація освітян, асоціація "український культурний простір",  асоціація лікарів, місцевого самоврядування та "обласна молодіжна рада". Крім того, найближчим часом буде створено ще дві асоціації, зокрема промисловців і підприємців області.

Бізнес, влада та громадскість розробили спільну стратегію відновлення Луганщини  - фото 1

Крім того, для реалізації задач Стратегії розвитку Луганської області до 2020 створена знову Агенція регіонального розвитку, місія якої – розвиток і відбудова Луганщини.

"Сьогодні у нас є чітке бачення майбутнього регіону, наша дорожня карта на чотири роки вперед. Це Стратегія розвитку Луганської області до 2020 року. У нас є інструмент для її реалізації. Це Агенція регіонального розвитку Луганської області. Але головне, що у нас є, це Люди – наш безцінний кадровий потенціал", - пояснив Юрій Гарбуз.

Головні пріоритетні завдання Стратегії, які має виконати агенція – це "відновлення та реабілітація реального сектору економіки в регіоні"; "Відновлення та поліпшення інфраструктури регіону"; "надання якісних житлово-комунальних послуг, забезпечення житлом"; "створення умов для формування здорового населення". Головою агенції призначено Рафаіла Гареєва.

Діяльність Агенції розділено на три пріоритетні напрями: підготовка та реалізація проектів регіонального розвитку, підготовка та моніторинг Стратегії, програм розвитку та інших програмних документів, залучення та супроводження інвестицій в область.

Бізнес, влада та громадскість розробили спільну стратегію відновлення Луганщини  - фото 2

Напрямами реалізації проектів Агенції регіонального розвитку визначено: інфраструктура та дорожнє будівництво, підтримка культури та мистецтва, проектів розвитку спорту та молоді, медицини, енергетики та енергозбереження, розвитку ЖКГ, освіти, спрямовані на розвиток промисловості.

Бізнес, влада та громадскість розробили спільну стратегію відновлення Луганщини  - фото 3

Під час форуму Юрій Гарбуз також  підписав меморандуми про співпрацю та співробітництво між облдержадміністрацією та ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "НІБУЛОН", Державним концерном "Укроборонпром", громадською організацією "Європейська соціальна академія", Асоціацією "Український кооперативний альянс", сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Перший національний аграрний кооператив", Благодійною організацією "Благодійний фонд "Фундація "Аграрна наддержава", громадською організацією "Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу" та  Польсько-Українською Господарчою Палатою.

Бізнес, влада та громадскість розробили спільну стратегію відновлення Луганщини  - фото 4

Більше новин політики читайте на Depo.Влада