"Бізнес варта" вимагає від миколаївської поліції забезпечити передачу Братського маслопресового заводу реальному власнику

Поліція Миколаївської області досі не виконала рішення МВС про передачу майна ТОВ "НЕСТ" реальному власнику

Про це заявила у відеозверненні адвокат Тетяна Козаченко.

Козаченко нагадала історію, внаслідок якої рік тому у українського підприємства, ТОВ "НЕСТ", повністю вкрали маслоробний завод у Миколаївській області – і зробили це за допомогою підставної особи, хлопця, якому було 26 років, і якого за кілька місяців не стало в живих.

"Зроблено це було на підставі підроблених документів, які ніколи не з'являться в природі, тому що в справі реєстратора наявна тільки ксерокопія, що нібито завод передавався", - заявила адвокат.

На сьогоднішній момент українські суди в цих справах поставили крапку, вказавши, що перереєстрація права власності відбулася незаконно. І в березні цього року за всіма документами, за рішенням суду, було визнано, що єдиним законним власником ТОВ "НЕСТ" є фізична особа Ільяшенко, і він нікому не передавав корпоративні права.

В рамках кримінального провадження МВС України постановою передала на відповідальне зберігання повний комплекс єдиному законному власнику.

За словами Козаченко, незважаючи на усі рішення – МВС, суду – "на підприємстві досі перебувають бандюки", ті особи, які брали участь у здійсненні злочину, захопленні підприємства.

"В ці дні буде повністю зрозуміло, чи здатна миколаївська поліція забезпечити виконання рішення МВС України щодо доступу єдиного реального власника до власного майна і його збереження як речового доказу. Тому звертаю на це увагу і буду докладати зусиль, щоб інформувати, чи кришує українська поліція рейдерів і чи здатна вона забезпечити закон на території України", - зазначила адвокат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна