Бійці АТО під ГПУ спалили опудала Литвина і Матіоса, які хитро породичалися (ВІДЕО)

Під Радою нацбезпеки і оборони в Києві відбувся мітинг учасників АТО і солдатських матерів, які вимагали звільнити деяких високопосадовців, зокрема голову Держприкордонслужби Олександр Литвина і заступника генпрокурора Анатолія Матіоса
Depo.Влада
20 вересня 2016 16:56
ФОТО: depo.ua

На мітингу зібралися понад 3000 людей, які передали до  секретаря РНБО Олександра Турчинова з звернення, в якому названі високопосадовці, які начебто налагодили між собою не тільки родинні, але й корупційні зв'язки, передає depo.ua  з посиланням на телеканал 24.

 «Володимир Литвин, брат Миколи Литвина - голови Держприкордонслужби служби - вже пропонує дружити з Росією. Ніби все забули, як навесні 14 року ганебно і підступно був проданий москалям Крим, а потім, через недбалість і злочинну бездіяльність втрачені східні території України. Зараз ці так звані захисники, вже торгують по всій території України! Звичайно, військовий прокурор ніколи не каратиме батька своїх племінників. ! Вони ж родичі", - обурюється громадський активіст, правозахисник Георгій Дорофєєв.

На його думку, покарати винних у начебто державній зраді заважають глибоко вкорінені родинні стосунки між держслужбовцями.

"Не секрет, що Литвини і Матіоси пов'язані родинними зв’язками через шлюб двоюрідних братів і сестер. Через кланову систему, яка склалася у відносинах між керівниками військової прокуратури і органами Держприкордонслужби, такі злочини, як контрабанда, колабораціонізм, торгівля зброєю, людьми, наркотиками, сигаретами, спиртом і нафтопродуктами - будуть ще довго безкарними і складуть норму діяльності для органів, які повинні боротися з беззаконням", - впевнені пікетники.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада