Бірюков розповів, як став "порохоботом", вітаючи Порошенка з ювілеєм

Радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков привітав його з 50-річчам, бажаючи здоров'я і перемоги
Depo.Влада
26 вересня 2015 19:15
ФОТО: depo.ua

На своїй сторінці у Фейсбуці він розповів про роботу з Порошенком, а також про то момент, коли він став "порохоботом", передає depo.ua.

Бірюков нагадав, що працює "на нього" вже більше року.  

"В основному - приходжу раз або два рази на тиждень і спілкуюся. Спілкування різне. Іноді довгі розмови. Іноді короткі звіти та отримання якихось ввідних завдань. У нього іноді поганий настрій, і спілкування не клеїться. Часто він сильно поспішає на наступну зустріч, а значить у мене кілька хвилин. А іноді ... Іноді ми сидимо довго-довго і ділимося спостереженнями, думками, емоціями. І саме в такі зустрічі він для мене розкривається в повному обсязі, як проста людина", - написав Бірюков.

Він зазначив, що рік тому не був його фанатом.

"Дуже боявся того, що я лише - політично вигідна пішка. Але мене підштовхували, ставили завдання і дякували за досягнення (за помилки лаяли, ага). І давали можливість створювати щось, добиватися чогось. А не просто "торгувати обличчям".
Я точно знаю момент, коли я повірив йому остаточно. Коли остаточно довірився.
14 жовтня 2014, 2:32 ночі. Коли я передав йому від кіборгів дапа смішний і зворушливий сувенір, а він довго не міг сказати чергово-протокольні слова подяки, проштовхуючи їх крізь вируючий клубок у горлі. Рівно в той момент я став порохоботом. І залишаюся ім", - написав Бірюков.

Як повідомляв depo.ua, у свій день народження Порошенко відбув до Нью-Йорка (США) для участі в роботі 70-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй.