Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані"

Міністр оборони Степан Полторак вкрай незадоволений ремонтом їдальні на полігоні Широкий Лан
Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані"
Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані"

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів помічник міністра оборони Юрій Бірюков, передає depo.ua.

Він наголосив, що рік тому міністр наказав нормально відремонтувати їдальню, однак у місцевих військових начальників "інстинкт самозбереження так і не спрацював".

Він також у досить різкій формі описав епопею з ремонтом, яка тягнулася рік.

"Рік тому в.о. начальника ГоловКЕУ полковник Берзназ привіз на Широкий лан якусь фірмочку, яка успішно почала освоювати бюджет. Пробивши дах для виведення вентиляції, вони не особливо морочилися з закладенням стиків. І всю осінь-зиму-весну снігу і дощі лилися всередину. А я приїжджав, дивився і не заважав. Мені реально було цікаво чим все закінчиться. Адже вони думали, що зможуть підписати акти і здати об'єкт в експлуатацію. А хрін!

Потім звільнили Берназа. Потім вигнали першу фірму. Прийшли нові будівельники, переробляти роботу попередніх. Вони зробили гідроізоляцію даху, щоб вона не текла? Ніііііі, ми не шукаємо легких шляхів - ми монтуємо підвісну стелю, щоб не було видно протікання. Армія ж все стерпить, армія за все заплатить. А хрін!", - обурюється Бірюков.

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 1

"Потім ми стали готуватися до урочистого візиту міністра оборони України, здачу в експлуатацію об'єкта, стрічка ... і оплата. І ось тут щось пішло не так. Спочатку командир полігону відмовився підписувати акт введення в експлуатацію, вимагаючи, на трьох сторінках дрібним почерком, виправити недоробки. Це той самий командир, того самого полігону, якого всі так полоскали за умови розміщення 53-й бригади. Ага, адже за розміщення 53-й бригади командир полігону не відповідає (саме, за Статутом), а ось за свій об'єкт - відповідає.

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 2

А вчора от і міністр приїхав і ... знову наговорив багато матів, звільнив заступника начальника Південного ТерКЕУ, підписав пряме розпорядження про заборону будь-яких платежів до повного усунення всіх недоліків. 2 000 000 гривень розпиляні на ремонті маленької їдальні. Той самий випадок, коли можна говорити з пафосом: два мільйони народних грошей! Аудит, ВСП, передача матеріалів до військової прокуратури", - заявив помічник міністра.

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 3

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 4

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 5

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 6

Він зазначив, що ситуація з ремонтом їдальні викликає в нього лише "злість і втому".

"Ніяких інших почуттів ця історія не викликає. Десь побачили і показали - міністр відреагував блискавично і болісно для винних. Але ми не можемо бачити все, а Тимофійович не може особисто перевіряти ремонт кожної їдальні. За півтора року звільнені сотні, а користі - мізер. Адже розруха - вона не в клозетах…" – написав Бірюков.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, міністр оборони України Степан Полторак наказав притягнути до дисциплінарної відповідальності винних у зриві термінів робіт з капітального ремонту, переобладнання та введення в експлуатацію їдальні на полігоні "Широкий Лан".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада