Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані"

Міністр оборони Степан Полторак вкрай незадоволений ремонтом їдальні на полігоні Широкий Лан
Depo.Влада
8 червня 2016 12:06
ФОТО: depo.ua
Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані"
Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані"

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів помічник міністра оборони Юрій Бірюков, передає depo.ua.

Він наголосив, що рік тому міністр наказав нормально відремонтувати їдальню, однак у місцевих військових начальників "інстинкт самозбереження так і не спрацював".

Він також у досить різкій формі описав епопею з ремонтом, яка тягнулася рік.

"Рік тому в.о. начальника ГоловКЕУ полковник Берзназ привіз на Широкий лан якусь фірмочку, яка успішно почала освоювати бюджет. Пробивши дах для виведення вентиляції, вони не особливо морочилися з закладенням стиків. І всю осінь-зиму-весну снігу і дощі лилися всередину. А я приїжджав, дивився і не заважав. Мені реально було цікаво чим все закінчиться. Адже вони думали, що зможуть підписати акти і здати об'єкт в експлуатацію. А хрін!

Потім звільнили Берназа. Потім вигнали першу фірму. Прийшли нові будівельники, переробляти роботу попередніх. Вони зробили гідроізоляцію даху, щоб вона не текла? Ніііііі, ми не шукаємо легких шляхів - ми монтуємо підвісну стелю, щоб не було видно протікання. Армія ж все стерпить, армія за все заплатить. А хрін!", - обурюється Бірюков.

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 1

"Потім ми стали готуватися до урочистого візиту міністра оборони України, здачу в експлуатацію об'єкта, стрічка ... і оплата. І ось тут щось пішло не так. Спочатку командир полігону відмовився підписувати акт введення в експлуатацію, вимагаючи, на трьох сторінках дрібним почерком, виправити недоробки. Це той самий командир, того самого полігону, якого всі так полоскали за умови розміщення 53-й бригади. Ага, адже за розміщення 53-й бригади командир полігону не відповідає (саме, за Статутом), а ось за свій об'єкт - відповідає.

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 2

А вчора от і міністр приїхав і ... знову наговорив багато матів, звільнив заступника начальника Південного ТерКЕУ, підписав пряме розпорядження про заборону будь-яких платежів до повного усунення всіх недоліків. 2 000 000 гривень розпиляні на ремонті маленької їдальні. Той самий випадок, коли можна говорити з пафосом: два мільйони народних грошей! Аудит, ВСП, передача матеріалів до військової прокуратури", - заявив помічник міністра.

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 3

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 4

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 5

Бірюков розповів, як Полторак "обматюкав" ремонт їдальні на "Широкому Лані" - фото 6

Він зазначив, що ситуація з ремонтом їдальні викликає в нього лише "злість і втому".

"Ніяких інших почуттів ця історія не викликає. Десь побачили і показали - міністр відреагував блискавично і болісно для винних. Але ми не можемо бачити все, а Тимофійович не може особисто перевіряти ремонт кожної їдальні. За півтора року звільнені сотні, а користі - мізер. Адже розруха - вона не в клозетах…" – написав Бірюков.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, міністр оборони України Степан Полторак наказав притягнути до дисциплінарної відповідальності винних у зриві термінів робіт з капітального ремонту, переобладнання та введення в експлуатацію їдальні на полігоні "Широкий Лан".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада