Білоус очолив Фонд держмайна

Коаліція затвердила кандидатуру колишнього голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса на посаду голови Фонду держмайна України
Depo.Влада
22 квітня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко, передає
depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Я особисто запропонував Білоуса", - зазначив Луценко. При цьому на питання про те, внесена чи вже кандидатура Білоуса, він відповів: "Ще ніхто не вносив".

"Без обрання керівника Фонду держмайна малоймовірно прийняття закону про зміни списку заборонених до приватизації. Депутати не хочуть віддавати на приватизацію об'єкти, які невідомо хто й невідомо за якими процедурами приватизує. Тут брак довіри гальмує спільна справа", - зазначив Луценко.

Разом з тим, він зазначив, що щодо кандидатури Білоуса на посаду голови ФДМУ в коаліції поки йдуть дискусії.

"Щодо Фонду держмайна аналогічне питання - чи не пов'язаний він хоч з якоюсь олігархічною групою. Якщо ні, добре", - сказав Луценко. При цьому він вважає, що Білоус буде компетентним керівником фонду.

"Він насправді інвестиційний менеджер. Він був не на своєму місці в Фіскальної службі, він там був неспеціаліст", - зазначив лідер фракції БПП.

Нагадаємо, про те, що коаліція призначила екс-очільника Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса на посаду голови Фонду держмайна України стало відомо ще вчора.

Зазначимо, що Білоус та його заступники Володимир Хоменко та Анатолій Макаренко були звільнені 23 березня.