"Азовці" не збираються штурмувати Раду

Народний депутат, екс-комбат полку "Азов" Андрій Білецький запевнив, що акція "Азову" є виключно мирною, і мітингарі не прориватимуться в Раду
Depo.Влада
20 травня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua

Про це Андрій Білецький заявив  під час мітингу під Верховною Радою, передає depo.ua.

"Найстрашніше, що немає жодного механізму, ніякої гарантії повернення України після цього (виборів - ред.) Криму, Донбасу, українського кордону. Цього не буде ніколи, якщо ми проведемо ці вибори, і ми самі під цим розпишемося, за великим рахунком, це і є найбільша небезпека. Влада зараз активно розмазує це питання, розповідаючи про те, що виборів не буде, але вони будуть, тому що вони хочуть їх провести, тому що вони обіцяли це і Заходу, і Росії під час Мінська", - заявив Білецький.

На думку депутата, український кордон - це ніякі не місія ОБСЄ і не поліцейські місії НАТО.

"Я визнаю в Україні тільки українські Збройні сили, тільки українських прикордонників на українському кордоні", - зазначив лідер "Азова".

Надаємо, що сьогодні у Києві "азовці" проводять марш "Вимоги нації - ні капітуляції!". Зокрема, вони вимагають виконати Мінські домовленості в частині звільнення заручників, виведення окупційних військ із Донбасу і проведення там виборів за українським сценарієм.

Верховну Раду  силовики вже оточили трьома кордонами безпеки