Білецький розповів про плани партії "азовців"

Після створення партії "Національний корпус" декілька тижнів піде на переведення до неї членів Цивільного корпусу "Азов" та волонтерських організацій
Depo.Влада
14 жовтня 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це поінформував журналістів голова новоствореної партії Андрій Білецький, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Тепер почнеться величезна організаційна робота. Декілька тижнів піде на переведення у партію членів "Цивільного корпусу", влиття багатьох організацій волонтерських і добровольчих рухів. Я думаю, що абсолютна більшість дівчат і хлопців із "Цивільного корпусу" перейдуть в "Національний корпус" і стануть партійцями", - сказав він.

На запитання, чи зіллється з новоствореною партією "Правий сектор", Білецький відповів, що "на даний момент ці партії союзники, і говорити щось наперед неможливо".

Також Білецький додав, що "Національний корпус" має намір збільшити кількість прихильників націоналістів серед електорату із 12% існуючих до 30%.

Він також повідомив, що фінансовими донорами новоствореної партії є волонтери, з якими було налагоджено контакти ще під час заснування батальйону "Азов" у 2014 році. "Вони нас підтримували на фронті, і багато з них підтримують зараз", - резюмував Білецький.

Нагадаємо, делегати з'їзду партії "Національний корпус" одностайно обрали головою партії народного депутата Андрія Білецького

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада