Білецький розповів про плани партії "азовців"

Після створення партії "Національний корпус" декілька тижнів піде на переведення до неї членів Цивільного корпусу "Азов" та волонтерських організацій

Про це поінформував журналістів голова новоствореної партії Андрій Білецький, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Тепер почнеться величезна організаційна робота. Декілька тижнів піде на переведення у партію членів "Цивільного корпусу", влиття багатьох організацій волонтерських і добровольчих рухів. Я думаю, що абсолютна більшість дівчат і хлопців із "Цивільного корпусу" перейдуть в "Національний корпус" і стануть партійцями", - сказав він.

На запитання, чи зіллється з новоствореною партією "Правий сектор", Білецький відповів, що "на даний момент ці партії союзники, і говорити щось наперед неможливо".

Також Білецький додав, що "Національний корпус" має намір збільшити кількість прихильників націоналістів серед електорату із 12% існуючих до 30%.

Він також повідомив, що фінансовими донорами новоствореної партії є волонтери, з якими було налагоджено контакти ще під час заснування батальйону "Азов" у 2014 році. "Вони нас підтримували на фронті, і багато з них підтримують зараз", - резюмував Білецький.

Нагадаємо, делегати з'їзду партії "Національний корпус" одностайно обрали головою партії народного депутата Андрія Білецького

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада