Білецький погрожує "винести" Раду та Адміністрацію Порошенка

Народний депутат, екс-комбат полку "Азов" Андрій Білецький погрожує, що у разі проведення виборів на окупованому Донбасі, "азовці" виносимитимуть нардепів з Верховної Ради і чиновників з Адміністрації президента та знайдуть їм заміну
Depo.Влада
20 травня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні, виступаючи на акції "азовців" під Верховною Радою, передає depo.ua.

"Цих виборів ніколи не буде. З ними (депутатами, - ред.) немає ніякого сенсу говорити. Вони знають лише мову переляку. Якщо вони будуть бачити нас, якщо вони будуть знати: у випадку спроби проведення таких зрадницьких виборів, ми винесемо цю Раду. Цих виборів ніколи не буде. Сьогодні - це тільки початок, але це не кінцева акція. Треба бути пильними, треба чекати зради кожну секунду, тому що вони будуть спробувати в тиху провести ці вибори. Ми будемо очікувати, ми будемо вести боротьбу, ми будемо об'єднувати наші ряди в єдине, монолітне, ідейний рух. Тоді з часом, швидко, ми зможемо змінити тут все. Це їм попередження. Якщо воно не дійде туди, то народ має право захищатися, захищати свою територію і своє життя будь-якими засобами", - заявив Білецький.

Надаємо, що сьогодні у Києві "азовці" проводять марш "Вимоги нації - ні капітуляції!".

Зокрема, вони протестують проти проведення виборів на окупованому Донбасі за російським сценарієм, а також вимагають вивести російські війська з території України, звільнення заручників тощо.

 

Читайте також: У Києві тисячі "азовців" рушили до Ради. Запалали шини (ХРОНІКА)