Безвіз "підніме" Україну у рейтингу "сили" паспортів світу

Із початком дії безвізового режиму з ЄС у рейтингу "найсильніших" паспортів світу Україна підніметься з 50-ої на 32-гу позицію

Depo.Влада
19 травня 2017 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють упорядники рейтингу "найсильніших" паспортів, який доступний на порталі Passport Index, передає Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Запровадження безвізового режиму дасть змогу українським громадянам відвідувати 119 світових держав без візи. Таким чином український паспорт займе 32-гу позицію у рейтингу.

Сьогодні Україна посідає 50-ту сходинку з можливістю для її громадян відвідувати 85 країн світу без віз.

До слова, підкреслюють упорядники рейтингу, Україна випередить Росію, яка сьогодні займає 41-ше місце у списку, та громадяни якої можуть їздити без віз до 106 країн світу.

Варто підкреслити, що "силу" паспорта оцінюють за кількістю країн, які його власних може відвідати без візи.

Нагадаємо, що 17 травня, в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акта, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України

Рішення підписали президент Європейського парламенту і представник мальтійського головування в Раді ЄС.

Угода про лібералізацію візового режиму поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять до ЄС: Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада