Безсмертний про Мінськ-2: Сивий чуб Гризлова нічого не змінить

Призначення екс-спікера Держдуми Росії Бориса Гризлова російським представником у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі нічого не змінить у політиці Кремля щодо України
Depo.Влада
31 січня 2016 21:20
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв’ю виданню Insider обгрутунтував представник України  в політичній підгрупі на цих переговорах Роман Безсмертний, передає depo.ua.

"З моєї точки зору, в російській дипломатичній поведінці, в зовнішній політиці від зміни фігур абсолютно нічого не змінюється. При чому, для мене є дивним те, що, в яку б державність не оформлювалась Росія, її зовнішня політика залишається такою ж", - зазначив він.

За його словами, в Росії є певні суспільні запити на певну поведінку щодо зовнішнього світу, і це - агресивність. Крім того, всі російські представники виконують вказівки президента Володимира Путіна.

"Сивий чуб Гризлова якось вплине на російську політику? Абсолютно, ні. Більшість українців знають його як голову Держдуми, а я його ще пам’ятаю головним російським "ментом", - сказав Безсмертний.

Нагадаємо, що 17 січня в інтерв'ю російському "Комерсанту" Гризлов наголосив, щоРосія наполягатиме під час Мінських переговорів на ухваленні в Україні закону про вибори на окупованих територіях Донбасу, змінах до Конституції з врахуванням "особливого статусу" цих територій і прямих переговорах з бойовиками

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада