Безсмертний пояснив, чому Зеленський звільнив його із ТКГ

Представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, який працює у Мінську, Роман Безсмертний вважає причиною свого звільнення президентом Володимиром Зеленським власну "публічну позицію"

Про це Безсмертний заявив в ефірі "24 каналу", передає Depo.ua.

"У тому, що послужило причиною мого звільнення, таємниці немає: це є моя публічна позиція. І ця позиція не тільки в питаннях стосовно тактики дій (у політичній сфері, –Ред.), а й тактики дій на лінії розмежування, тактики дій в переговорній групі", – зазначив представник України у політичній підгрупі ТКГ.

Він додав, що останнім часом відкрито казав чинній владі, як треба діяти у певних ситуаціях.

"Це вже п'ятий президент (Зеленський, – Ред.), з яким я контактую. І якщо при попередній владі я десь йшов на компроміс, десь мовчав, то тепер я відверто заявляв, як потрібно робити в деяких справах", – наголосив він.

Безсмертний заявив, що був прихильником проведення військового параду в умовах війни на сході країни.

За його словами, чинному очільнику держави не потрібно було телефонувати президенту Росії Володимиру Путіну, а необхідно діяти.

"Я не можу зрозуміти позицію, коли Україна сильна своїм народом, суспільством, вона демонструє боязнь по відношенню до абсолютно неорганізованої Росії. Не розумію, чому не відповідають на обстріл. Тим більше, що я знаю, як йшли переговори та як треба діяти", – зазначив Безсмертний.

Нагадаємо, 9 липня президент Володимир Зеленський ввів до робочої підгрупи з політичних питань Тристоронньої контактної групи Романа Безсмертного.

13 серпня президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.

У свою чергу Безсмертний заявив, що дізнався про своє звільнення з ТКГ через ЗМІ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook