Без законопроекту про паркування вирішити транспортну проблему в Києві нереально, - Негрич

Через провалений депутатам Верховної Ради законопроект №3584 про паркування місто на невизначений час втратило шанс навести лад із автомобілями у центрі
Depo.Влада
14 липня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив депутат Київради Микола Негрич, передає depo.ua.

За словами Негрича, місто повинно мати важелі впливу на водіїв, які паркують автівки у непризначених для цього місцях. Зокрема, як повідомив депутат, даний законопроект передбачав можливість брати штрафи та евакуйовувати ті автомобілі, які припарковані із порушеннями.

"Такого хаосу із паркуванням, як у Києві, немає у жодній європейській столиці. Якщо українські водії не дотримуються правил, паркуються на тротуарах, вони повинні нести за це відповідальність. Закон став би реальним важелем впливу для того, щоб розвантажити транспортні потоки у місті", - коментує Микола Негрич.

Також за словами Негрича, законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері паркування транспортних засобів" дає можливість зробити прозорою сферу роботи паркувальників.

Нагадаємо, що Верховна Рада не прийняла у першому читанні законопроект №3584 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері паркування транспортних засобів". За нього проголосував лише 181 депутат.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада