Порошенко попереджає про російську небезпеку з Криму та Донбасу

Реваншистська політика Кремля проти України стала спільним викликом для усієї євроатлантичної безпеки

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час міжнародної конференції "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед", інформує Depo.ua.

Він заявив, що без сильної України, яка перетворилася на де-факто східний фланг НАТО, не може бути й мови про стабільний євроатлантичний простір.

"Сьогодні на окупованому Донбасі та незаконно анексованому Криму Росія відшліфовує інструментарій, який виходить далеко за межі України і загрожує не лише нам. Окупований Крим став базою для російських крилатих ракет. Вони полетять лише в Україну чи до Середземного моря, щоб окреслити там свою зону впливу?", - розповів Порошенко.

Він наголосив, що на Донбасі Росія "обкатує" абсолютно новітнє озброєння, там вдосконалюються методи пропагандистського прикриття регулярних військ. "На Донбасі були застосовані десятки тисяч бійців так званих ЧВК, приватних армій, які набираються з російських військкоматів, фінансується з їнього бюджету та консультуються бійцями регулярних армій. Треба навчитися цьому протистояти", - заявив президент.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна