Без політичної волі антикорупційні закони працювати не будуть - Тігіпко

Щоб антикорупційні закони не залишилися тільки на папері, має бути політична воля керівництва держави до справжньої боротьби з хабарництвом - від найвищого щабля до найнижчого
Depo.Влада
7 жовтня 2014 14:43
ФОТО: depo.ua
Без політичної волі антикорупційні закони працювати не будуть - Тігіпко
Без політичної волі антикорупційні закони працювати не будуть - Тігіпко

Про це заявив народний депутат України, лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко у кулуарах Верховної Ради, пишуть Коментарі.

«Це все технічні моменти. Сьогодні немає головного - політичної волі керівництва України боротися з корупцією. Ми можемо наприймати багато законів. Але якщо на рівні президента, парламентської коаліції, на рівні Кабміну не буде домовленості, що ці документи працюють і починається війна з корупцією, то ці закони залишаться на папері», - прокоментував ухвалення документів та створення Антикорупційного бюро Тігіпко.

За його словами, політична воля має бути не в тому, аби приймати закони, а в тому щоб карати корупціонерів. «Політична воля в тому, щоб саджати в тюрму своїх колег, які сидять за одним стільцем і крадуть. Сьогодні реально це всі знають і всі бачать. От у цьому політична воля», - упевнений він.

Він також наголосив, що антикорупційні документи, які реально працюють, потрібні, але вони мають бути удосконалені, зокрема в частині призначення керівництва органів по боротьбі з корупцією.

«Я вважаю, що було би доцільно, щоб керівництво таких органів проходило через затвердження у Верховній Раді. Це більш демократично», - наголосив він.