Берлін вимагає негайно звільнити Кольченка та Сєнцова

У Німеччині з обуренням сприйняли факт підтвердження Верховним судом Росії вироку Олегу Сєнцову й Олександру Кольченку, засудженим у справі про нібито підготовку терактів у Криму
Depo.Влада
26 листопада 2015 19:26
ФОТО: depo.ua

Про це заявив уповноважений федерального уряду з політики у галузі прав людини та гуманітарної допомоги Крістоф Штрессер, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я був приголомшений, коли дізнався про затвердження Верховним судом занадто суворого покарання Олегу Сєнцову й Олександру Кольченку. Це рішення суду суперечить очікуванням федерального уряду щодо методів і процедур, відповідно до яких у питанні забезпечення прав людини має діяти Росія як член Ради Європи", - заявив Штрессер.

Зокрема, зазначив німецький омбудсмен, звинувачення будувалося на свідченнях, отриманих за допомогою тортур і жорстокого поводження. Ці факти мають бути ретельно розслідувані, підкреслив він. Штрессер закликав відповідні органи повторно провести всебічне розслідування звинувачень. До російського уряду уповноважений німецького уряду звернувся із закликом скасувати рішення суду й негайно звільнити Сєнцова та Кольченка.

Нагадаємо, що раніше Верховний суд Росії визнав законним вирок для українського режисера Олега Сенцова та його колеги Олександра Кольченка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада