Берлін анонсує "проект десятиліття" з Україною

Міністр економічного співробітництва Німеччини Герд Мюллер пропонує значно активізувати співробітництво ЄС та України, зробивши його "проектом десятиліття"
Depo.Влада
28 червня 2016 18:08
ФОТО: depo.ua

Про це Герд Мюллер заявив після зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Уряду.

"Найбільшим європейським проектом в економічній сфері на наступні 10 років має стати співробітництво ФРН та ЄС з Україною. Ми повністю погоджуємося і підписуємося під вашою урядовою програмою, - зазначив Мюллер. - Ми впевнені в такому підході, оскільки ваш уряд надсилає в Європу правильні сигнали", - сказав він.

Натомість, Володимир Гройсман зазначив, що в Україні є 4,5 тисячі підприємств з німецьким капіталом. Також в Україні реалізується проектів німецької технічної допомоги на суму 600 млн євро.

"Це необхідна основа для розвитку і поглиблення співробітництва", - зауважив він.
Прем’єр-міністр підкреслив, що "українська економіка демонструє невелике, але зростання".

В Україні сформовано усе необхідне законодавство для боротьби з корупцією, що є важливим для німецького бізнесу.

"Ми маємо усе необхідне для проведення реформ в Україні", - наголосив він.

Сторони домовилися активізувати роботу з реалізації проектів німецького бізнесу в Україні. З цією метою восени 2016 року в Києві будуть проведені міжурядові консультації зі сталого розвитку України.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Берліні заявив,що конфлікт на сході нашої країни це конфлікт не тільки в Україні, це конфлікт в Європі, що загрожує всьому континенту.

 Більше політичних новин читайте на Depo.Влада