Реєстр підставив Березюка з львівською квартирою (ДОКУМЕНТ)

За даними Реєстру майнових прав лідер фракції "Самопоміч" Роман Березюк не володіє жодною нерухомістю окрім квартири у Львові, яка не занесена в його декларацію
Depo.Влада
14 жовтня 2015 19:18
ФОТО: depo.ua

Як свідчать витяги з Реєстру майнових прав, які є у розпорядженні depo.uaз нерухомості у Березюка всього одна квартира у Львові загальною площею 61,1 кв. м.

Березюк приховав свою львівську квартиру - фото 1

Ці дані дещо не збігаються з декларацією про доходи за 2014 рік, яка розміщена на сайті парламенту. Згідно з декларацією, глава фракції "Самопомочі" не має нерухомого майна, а серед квартир, які є у користуванні членів його сім'ї вказано дві квартири площею 46 і 90 кв.м (у власності дружини Уляни Криницької-Березюк), а квартири на 61,1 кв.м.  серед них немає. 

Проте сам Березюк пояснив depo.ua, що вказану в реєстрі квартиру продав минулого року.

"Я не знаю, де ви це знаходите, бо минулого року я її продав, і в мене є такий самий реєстр, де записано, що квартира продана, і це є в реєстрі", - заявив Березюк.

"Продав квартиру минулого року у грудні, до того, як подав декларацію. Для мене дивно, що її нема. Я перевіряв в реєстрі і там записано, що вона продана. А от мені дзвонять люди і кажуть: "Вона у вас є". Якщо треба, я вам дам копії цих документів", - додав голова фракції.

 

 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.