Березенко: В основі заяв Авакова - його політична заангажованість

Кампанія Петра Порошенка з точки зору її чесності, відкритості і прозорості може бути взірцем для інших політичних штабів

Про це у "Фейсбуці" написав заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко, повідомляє Depo.ua.

"Уважно прочитав інтерв'ю Арсена Авакова одному з видань. Категорично відкидаю будь-які голослівні звинувачення з боку міністра на свою адресу, і розраховую, що Арсен Борисович знайде в собі мужність вибачитись переді мною особисто за поширення недостовірної інформації яка принижує мою честь, гідність та політичну репутацію", - написав він.

Березенко переконаний, що причина цього випаду - політична заангажованість керівника МВС, який прагне поставити ввірені йому правоохоронні органи на службу одній з кандидатів на президентських виборах. Що провокує його на неправомірне втручання силовиків у виборчий процес під прикриттям гасел про чесні вибори.

"По суті ж маю сказати наступне: кампанія Петра Порошенка з точки зору її чесності, відкритості і прозорості може бути взірцем для інших політичних штабів. Ми єдині, хто зробив велику публічну презентацію команди наших волонтерів і агітаторів. Вони, а це близько 9 тисяч осіб, були абсолютно, без будь-яких перешкод доступні для прискіпливих інтерв'ю з боку засобів масової інформації та найбільш допитливих журналістів. І кожен з цих людей щиро і переконливо міг пояснити будь-кому мотиви голосування за Петра Порошенка", - написав він.

Нардеп додав, що це ще одне свідчення того, що для звинувачень на адресу штабу нашого кандидата у так званому підкупі немає жодних підстав. Сама ця теза є елементом "чорного PR" з боку штабу Юлії Тимошенко, яка втратила перспективу виходу до другого туру президентських виборів. І замість роботи над власними помилками намагається привернути до себе увагу безпідставними атаками на своїх політичних опонентів.

"А як виявилося минулого тижня, у Тимошенко є ще один мотив для подібних заяв. Бо ними вона хоче підмінити розголос про її власну розгалужену мережу з підкупу виборців і тіньового фінансування виборчої кампанії. З боку "Батьківщини" - лише слова. А проти Тимошенко - факти, платіжні відомості, розписки, фінансові "рознарядки" по регіонах", - підсумував Березенко.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв'ю газеті "Дзеркало тижня" заявив, що зЗаступник глави фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді, Сергій Березенко, фігурує в кримінальних провадженнях щодо порушення виборчого законодавства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook