Бельгія підтримує безвіз України з ЄС

Віце-прем'єр-міністр, міністр закордонних та європейських справ Бельгії Дідьє Рейндерс підтвердив, що Україна виконала абсолютно всі зобов'язання плану дій візової лібералізації, і Бельгія готова підтримати позитивне рішення щодо України
Depo.Влада
8 листопада 2016 12:40
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву Дідьє рейндерс зробив під час робочого візиту до Брюсселя віце-прем'єр-міністра  з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, передає Depo.ua з посиланням на урядовий портал.

"Окремо сторони зупинилися на запровадженні безвізового режиму між Україною та ЄС. Пан Рейндерс підтвердив, що Україна виконала абсолютно всі зобов'язання плану дій візової лібералізації, і Бельгія готова підтримати  позитивне рішення щодо України. Це станеться, щойно в триалозі між європейськими інституціями буде вирішено питання механізму можливого призупинення дії безвізового режиму для третіх країн", - повідомили в уряді.

Нагадаємо, за даними президента України Петра Порошенка, документи про надання Україні безвізового режиму будуть підписані і ратифіковані Європарламентом до 24 листопада.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада