Втікача-екс-голову МВС Захарченка взяли в російську держкорпорацію

Екс-голова МВС України Віталій Захарченко працюватиме в апараті заступника гендиректора корпорації «Ростех»
Depo.Влада
17 січня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua
Втікача-екс-голову МВС Захарченка взяли в російську держкорпорацію
Втікача-екс-голову МВС Захарченка взяли в російську держкорпорацію

«Ростех» підтверджує, що колишньому голові МВС України запропонували роботу в держкорпорації, повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

Раніше Віталій Захарченко заявив журналістам, що йому запропонували посаду старшого консультанта в цій держкорпорації.

«Пан Захарченко працюватиме в «Ростех» в апараті одного із заступників генерального директора», - сказав представник корпорації.

Віталій Захарченко очолював МВС України з листопада 2011 по кінець лютого 2014 року, коли в країні відбулася зміна влади. Зараз він перебуває в розшуку у зв'язку з вбивствами активістів у центрі Києва в лютому минулого року.

Як повідомляв depo.ua, 16 січня Захарченко, перебуваючи в Севастополі, зізнався, що отримав російський паспорт.

«Ростех» (до 23 липня 2014 року - «Ростехнології») - російська державна корпорація, створена наприкінці 2007 року для сприяння в розробці, виробництві та експорті високотехнологічної промислової продукції цивільного і військового призначення. До її складу входить 663 організації, з яких сформовано 13 холдингових компаній. Вісім з них - в оборонно-промисловому комплексі, п'ять - у цивільних галузях промисловості. Організації «Ростех» розташовані на території 60 суб'єктів РФ і поставляють продукцію на ринки понад 70 країн світу.

Корпорація створена на основі майнового внеску, зробленого Російською Федерацією.