Байден закликав Порошенко і Яценюка об'єднатися навколо правлячої коаліції

Віце-президент США Джо Байден провів телефонні переговори з президентом України Петром Порошенком, в яких закликав до єднання навколо правлячої коаліції
Depo.Влада
20 лютого 2016 10:07
ФОТО: depo.ua

Також віце-президент США зазначив, що відновлення суспільної довіри для української влади сприятиме роботі в напрямку боротьби з корупцією і реформування судової системи щодо верховенства закону, повідомляє depo.ua з посиланням на "НВ".

Крім того, Байден провів офіційні телефонні переговори з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

"Він закликав керівництво України об'єднатися і відновити довіру громадськості навколо сильної правлячої коаліції та програми реформ, а також прискорити зусилля України по боротьбі з корупцією, зміцнення справедливості і верховенства закону, а також виконати вимоги МВФ", - кажуть у Білому домі.

Американський урядовець відзначив важливість виконання умов Мінських домовленостей, назвавши його єдиним кращим способом для мирного врегулювання конфлікту на сході України.

Українські президент та прем'єр в переговорах з Джо Байденом підкреслили, що Росія і гібридні російсько-сепаратистські сили не виконують свої зобов'язання в частині припинення вогню, згідно з умовами Мінського плану.

У ході переговорів також було заявлено про необхідність надати спостерігачам моніторингової місії ОБСЄ повний доступ до всіх територій, які контролюють сепаратисти.

Нагадаємо, що раніше президент України провів телефонні переговори Байденом, в яких скоординували свої дії для подальшого тиску на Росію.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада