Байден закликав Порошенка та Гройсмана зберегти незалежність НАБУ

Віце-президент США Джо Байден закликав лідерів української держави зберегти незалежність Національного антикорупційного бюро
Depo.Влада
4 листопада 2016 16:56
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленнях Білого Дому за підсумками розмови віце-президента з президентом України Петром Порошенком та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, передає Depo.ua.

"Віце-президент та прем’єр-міністр Гройсман погодилися щодо важливості подальшого прогресу в реформах, й особливо з необхідністю збереження незалежності Національного антикорупційного бюро", - йдеться в повідомленні.

Байден закликав Гройсмана продовжувати рухатися до стійкого, прозорого й конкурентного процесу приватизації ключових державних підприємств, а також дотримуватися всіх зобов’язань України перед МВФ. Водночас за підсумками розмови з українським президентом зазначається, що обидва лідери також висловили рішучу підтримку зміцненню Національного антикорупційного бюро та забезпеченню Бюро необхідними ресурсами. Байден і Порошенко знову підтвердили важливість посилення європейської енергетичної незалежності.

Нагадаємо, прес-служба українського президента повідомляла, що Байден привітав Порошенка з успішним завершенням першої фази електронного декларування і назвав її важливим кроком у боротьбі з корупцією в Україні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада