Байден сказав, що дозволяє працювати сину у екс-міністра Януковича

Віце-президент США Джо Байден прокоментував роботу свого сина Хантера Байдена на посаді директора у найбільшій газодобувній компанії України Burisma Holdings
Depo.Влада
10 грудня 2015 16:24
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю міжнародному інформаційному агенству Bloomberg, передає depo.ua.

"У мене немає ніяких сумнівів щодо мого сина з погляду доречності його роботи. Ніхто ніколи не піднімав зі мною це питання в Україні. З ким би я не зустрічався − ніхто не сумнівається в моїй відразі до корупції", − заявив Байден.

За словами віце-президента США, протягом багатьох років його сини − Хантер і покійний син Бо − ніколи не стали б вести свою професійну діяльність, яка могла б хоч якось нашкодити або скомпрометувати його роботу в Сенаті чи Білому Домі.

"Коли справа доходить до сім'ї, вони всі знають правила. Це знаєте ви. Ніхто ніколи не може поставити мене, навіть побічно, в компрометуючу ситуацію", − заявив Байден.

Нагадаємо, що раніше американські ЗМІ почали роздмухувати скандал, звинувачуючи молодшого сина віце-президента США Джо Байдена Хантера в зв'язках з екс-міністром екології України Миколою Злочевським, який займав цю посаду за часів президентства Віктора Януковича.

Однак посол США в Україні з 1998 по 2000 роки Стівен Пайфер вважає неможливим, щоб місце роботи сина віце-президента США не було б перевірено відповідними структурами.

"В офісі віце-президента це належним чином перевірили, − зазначив Пайфер. − Я вірю, що вони виконали свою роботу і провели всі необхідні перевірки. Віце-президент доклав багато зусиль для того, щоб донести до України ідею боротьби з корупцією, і ми не хотіли б, щоб цю ідею було дискредитовано".

За його словами, на підтвердження цього, в 2015 році британський суд зняв усі звинувачення з компанії Burisma Holdings і її власника.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада