Байден розповів Раді про тернистий шлях США до процвітання і свободи

Нинішня Верховна Рада України може лишитися в історії, як Рада, яка поставила нові стовпи свободи
Depo.Влада
8 грудня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-президент США Джо Байден під час виступу в Верховній Раді України, передає depo.ua.

"У вас є можливість лишитися в історії, як Рада, яка поставила нові стовпи свободи.
Не мені казати - це зусилля спільне - і президента, і премєра, і членів органу. Щоб все, що відбулося під час революції, стало реальністю". - заявив він.

"Моя країна теж народилася в результаті революції. Але боротьба за незалежність почалася раніше, ніж пролунали перші постріли. Люди вставали і проголошували свої регіони вільними. Це робилося різними мовами. Вони взяли громіздку машину і виліпили представницьку демократію, де люди бачили себе вперш за все американцями, а потім представниками регіонів", - розповів Байден.

"70 років після того перед нами стояло повторне випробування - громадянська війна, яка майже розірвала молоду країну. Перемога на полі бою була недостатня, щоб відмінити рабство. Конгрес зібрався і вніс поправки до Конституції, члени конгресу втрачали роботу, бо повставали, вдавались до політичного ризику проти вкорінених позицій заради добра, щоб створити Обєднані Штати. Це спиралося на плечі патріотів - людей, які поставили свої інтереси за інтересами нації, бажанням створити обєднану країну", - сказав віце-президент США.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада