Батько Богдана розповів, як влаштував сина на роботу

Очільник Офісу президента України Андрія Богдана вступив на юридичний факультет ЛНУ імені І. Франка у той час, коли його батько – Йосип – був заступником декана
 

Про це в інтерв'ю LB.ua розповів сам Йосип Богдан, інформує Depo.ua.

"Він хотів бути юристом. Перша розмова відбулась на початку останнього року навчання його в школі. Я запитав, що він думає робити далі. "Буду вступати на юридичний факультет". Рік він готувався по спеціальній програмі, аби скласти вступні іспити. Вступ тоді був у вигляді тестування", – розповів батько голови ОП, який на той час був заступником декана юридичного факультету ЛНУ імені І. Франка

Також він розповів, як готував Андрія до роботи в юридичній сфері.

"Він виконував окремі завдання. Іноді вибирав сам, іноді я йому давав. Треба було підготувати його до роботи в юридичній сфері. До прикладу, я казав йому підготувати певний юридичний документ. Після цього ми аналізували його роботу", – повідомив Йосип Богдан.

Також Йосип Гнатович не приховує, що влаштував сина на перше робоче місце після навчання у "Львівську залізницю".

"Він стажувався на Львівській залізниці. До його обов'язків входило представництво інтересів підприємства в судах. … На той час ті, хто хотів мати хорошого спеціаліста, зверталися в університети з подібними запитами. Так сталось, що до мене звернулись. Я попередньо запитав Андрія, чи йому це цікаво. І він погодився", – розповів Богдан-старший.

Нагадаємо, 21 травня новообраний президент Володимир Зеленський призначив юриста Коломойського Андрія Богдана головою Адміністрації президента.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook