"Батьківщина" Тимошенко: 15 пунктів з програми партії

"Батьківщина" експрем'єрки України Юлії Тимошенко за даними екзит-полів проходить у Верховну Раду 9-го скликання

"Батьківщина" Тимошенко: 15 пунктів з пр…

Національний екзит-пол дає "Батьківщині" 7,6% голосів виборців. 

Програма партії має назву "Новий курс" - у партії акцентують, що її розробила "велика кількість фахівців та експертів". Лідером політсили є експрем'єрка Юлія Тимошенко, яка стала третьою у першому турі президентських виборів. У програмі чимало райдужних обіцянок на кшталт істотного збільшення заробітної плати та зменшення тарифів. 

15 пунктів з програми

  • Окрім Мінського процесу і Нормандського формату, ми пропонуємо започаткувати переговори за формулою Будапешт+, залучивши до процесу врегулювання такі держави як США та Велику Британію. Ми наполягаємо на розгляді питань окупованого Донбасу і анексованого Криму в єдиному пакеті.
  • Ми ставимо за мету за п’ять наступних років поступово досягти рівня середньої заробітної плати Польщі у доларовому вимірі. Сьогодні середня заробітна плата в Польщі у 3,5 рази вища, ніж в Україні.
  • Ми запровадимо персоніфіковану пенсійну систему. Мінімальну пенсію буде піднято до рівня 3094 грн. Жоден пенсіонер не буде отримувати пенсію менше реального прожиткового мінімуму для пенсіонерів, затвердженого законом. Пенсійні внески відкладатимуться на особовий рахунок кожної людини у державному банку протягом усього періоду роботи. Пенсійні збереження будуть щорічно індексуватись, на них будуть нараховуватися депозитні відсотки.
  • Буде запроваджено обов’язкове медичне страхування за рахунок коштів роботодавців з одночасним зменшенням удвічі податкового навантаження на їх підприємства. Це повністю забезпечить кожного громадянина безоплатними медичними послугами всіх рівнів найвищої якості, безоплатними медикаментами, які пропише лікар, та профілактикою захворювань.
  • У селах буде забезпечене повноцінне функціонування фельдшерсько-акушерського пункту (ФАПу) за рахунок залучення довгострокового кредитування строком не менше ніж на 20 років і за кредитною ставкою не більше 3% річних.
  • Ціну на газ для населення буде знижено в 2 рази. Це дозволить вдвічі зменшити тарифи на тепло й гарячу воду, адже газ – це головна складова у їх вартості.
  • Головним пріоритетом Нового Курсу ми визначили освіту та науку. Всю систему освіти, її фінансування та структуру буде принципово переглянуто. Незалежно від того, куди дитина піде вчитися, у приватний заклад чи державний, гроші будуть іти за нею. Завдяки цьому, закон гарантуватиме безоплатну освіту, від початкової до вищої. Доступ дітей та молоді до освіти не залежатиме від заможності їхніх батьків. 
  • Буде збережено позитивні тенденції збільшення видатків на фінансування культури і продовжено практику виділення достатніх коштів на фінансування українського кіно, книги, контенту на радіо і телебаченні. Прийнявши закон про меценатство, ми зменшимо навантаження на державний бюджет і зробимо систему фінансування культури гнучкішою.
  • Ми надамо суттєві податкові пільги кожному роботодавцю, який візьме на першу роботу випускників вузів. Це забезпечить впевненим стартом робочої кар’єри тисячі хлопців та дівчат, які щойно закінчили навчальний заклад.
  • Для молодих підприємців ми розпочнемо програму довгострокового банківського мікрокредитування для всіх типів бізнесу. Такі мікрокредити будуть надаватися у обсязі до 100 000 доларів, без застави – на основі обов’язкового страхування ризиків та під 3% річних.
  • Іпотечні кредити із страхуванням від державного фонду зроблять можливим придбання житла без першого внеску і без застави, під спеціальне страхування ризиків. Ставка за такими кредитами буде становити не більше 3% річних. Іпотечний кредит буде видаватися на строк від 10 до 30 років.
  • Ми повернемо виплати на народження дитини, які були раніше: 50 тис. гривень – при народженні першої дитини, 100 тис. гривень – при народженні другої дитини, 150 тис. гривень – при народженні третьої дитини та всіх наступних дітей.
  • Для стрімкого економічного розвитку буде відновлене макро- та мікрокредитування бізнесу на європейських умовах. Ми відновимо справедливість для тих людей, які втратили свої банківські вклади та власність під час стрімкого падіння курсу гривні.
  • Ми повністю демонополізуємо імпорт газу та забезпечимо в Україні біржову торгівлю всіма енергоресурсами, що дозволить формувати прозорі ціни та знизить вартість енергоносіїв. Держава стрімко розвиватиме власну вугільну галузь замість  імпортування дорогого закордонного вугілля.
  • Мораторій на продаж сільгоспземлі буде продовжено. Але фермери, малі та середні сільгоспвиробники, які живуть і працюють на землі, зможуть викупити свою землю без аукціонів за рахунок пільгових кредитів. У людей, які захочуть продати свої паї, держава розпочне їх викуповувати за ринковою вартістю. Буде прийнято закон про введення для аграріїв єдиного податку на гектар землі.
  • Для зменшення адміністративного тиску буде скасовано 37 податків і зборів, зокрема податок на спадок, держмито та судовий збір. ПДВ буде скасовано та замінено мінімальним податком на реалізацію, як у США. Замість обтяжливого податку на прибуток буде запроваджений податок на виведений капітал. А замість єдиного соціального внеску, який тримає в тіні 50% заробітної плати, буде введено персоніфіковану пенсійну систему.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme