Бальцерович заручився підтримкою Єврокомісії для роботи в Україні

Група стратегічних радників в Україні матиме підтримку з боку Єврокомісії
Depo.Влада
26 квітня 2016 23:10
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у Варшаві співголова групи стратегічних радників в Україні Лешек Бальцерович, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Від президента Порошенка я почув, і це було підтверджено з інших джерел, що Євросоюз підтримує цю ініціативу. Виїжджаючи з Києва у п'ятницю, я мав телефонні розмови з особами з Єврокомісії, які займаються Україною, і намагатимуся зав'язати з ними безпосередні контакти, як і з представниками МВФ" - зазначив Бальцерович.

За його словами, він приїжджатиме до Києва періодично (принаймні раз на два-три тижні упродовж кількох днів). Натомість, у Києві регулярно перебуватиме його заступник у групі, екс-глава МВС Польщі, колишній воєвода Малопольського воєводства Єжи Міллер.

Нагадаємо, один із архітекторів успішних польських реформ Лешек Бальцерович призначений представником Президента в Кабінеті Міністрів України, а колишній віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош керуватиме групою радників прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Обидва реформатори будуть співголовами Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада