Бальцерович назвав голослівними звинувачення Саакашвілі на адресу уряду Гройсмана

Представник президента України у Кабміні Лєшек Бальцерович назвав "обвинуваченням без доказів" критику голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на адресу уряду Володимира Гройсмана
Depo.Влада
26 травня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Я би сказав свою думку зі свого досвіду. На який досвід спираються висловлювання пана Саакашвілі? Він не працював з урядом, наскільки я знаю. Я його не бачив, так що це звинувачення без доказів. Це дуже погана практика, вона мені нагадує радянські часи. По-друге, це несправедливо. І по-третє, це шкодить Україні, тому що на Заході, особливо на Заході, є такі стереотипи, що в Україні нічого не зроблено. Це неправда. Враховуючи початкові умови, багато зроблено, але не треба затверджувати ці негативні стереотипи щодо України на Заході, це шкодить Україні", - сказав Бальцерович.

Зазначимо, раніше британське видання The Guardian опублікувало інтерв'ю з Саакашвілі, в якому останній називає уряд прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана "купою нездар" та говорить про відсутність у Кабміну бачення реформ.

Пізніше глава Одеської ОДА на своїй сторінці у "Фейсбуці" спростував опубліковане газетою та дорікнув виданню неправильним тлумаченням його слів. Саакашвілі зазначив, що у нього є серйозні зауваження до того, як формувався новий український уряд, і назвав його склад "більш слабким, ніж хотілося б".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада