Бальцерович назвав голослівними звинувачення Саакашвілі на адресу уряду Гройсмана

Представник президента України у Кабміні Лєшек Бальцерович назвав "обвинуваченням без доказів" критику голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на адресу уряду Володимира Гройсмана

Про це він заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Я би сказав свою думку зі свого досвіду. На який досвід спираються висловлювання пана Саакашвілі? Він не працював з урядом, наскільки я знаю. Я його не бачив, так що це звинувачення без доказів. Це дуже погана практика, вона мені нагадує радянські часи. По-друге, це несправедливо. І по-третє, це шкодить Україні, тому що на Заході, особливо на Заході, є такі стереотипи, що в Україні нічого не зроблено. Це неправда. Враховуючи початкові умови, багато зроблено, але не треба затверджувати ці негативні стереотипи щодо України на Заході, це шкодить Україні", - сказав Бальцерович.

Зазначимо, раніше британське видання The Guardian опублікувало інтерв'ю з Саакашвілі, в якому останній називає уряд прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана "купою нездар" та говорить про відсутність у Кабміну бачення реформ.

Пізніше глава Одеської ОДА на своїй сторінці у "Фейсбуці" спростував опубліковане газетою та дорікнув виданню неправильним тлумаченням його слів. Саакашвілі зазначив, що у нього є серйозні зауваження до того, як формувався новий український уряд, і назвав його склад "більш слабким, ніж хотілося б".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада