Балчун заявляє про злам своєї офіційної Facebook-сторінки

Увечері 25 листопада, було зламано офіційну сторінку голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна у соціальній мережі Facebook
Depo.Влада
26 листопада 2016 11:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на офіційний сайт Укрзалізниці.

"Увечері 25 листопада, було зламано офіційну сторінку голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна у соціальній мережі Facebook. Вся інформація, яка після зламу акаунту, може бути або вже розповсюджена від його імені, є фейковою та не відповідає дійсності" – йдеться у повідомленні.

При цьому, за версією "Укрзалізниці", дана подія є продовженням кампанії "чорного" піару проти менеджменту Укрзалізниці та особисто Войцеха Балчуна.

"Просимо громадськість та ЗМІ уважно поставитися до цього факту. Режисери «чорного» піару проти менеджменту Укрзалізниці та особисто Войцеха Балчуна, вочевидь, вже втратили будь-яку надію на успіх своєї кампанії. Сьогоднішні події зайвий раз підтвердили, що пряма і принципова позиція Войцеха Балчуна викликає паніку у противників, проте єдине, що вони можуть, – це піти на такий ганебний вчинок" – наголошують в "Укрзалізниці".

На своїй особистій сторінці Балчун пише: "Вчора ввечері була хакерська атака на мій офіційний український профіль на FB. Не знаю, чи причиною була "Black Friday", чи що це є мій практично єдиний канал боротьби проти чорного PR в Україні. Стає дуже жарко ... але цього і слід було очікувати, коли несеш відповідальність за такі складні реформи однієї з найбільших українських компаній". 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада