Балчун розповів про заяви на звільнення менеджерів УЗ з відкритою датою

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун прокоментував наявність у нього заяв на звільнення з відкритою датою від менеджерів УЗ
Depo.Влада
7 жовтня 2016 21:26
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає Depo.ua.

"Шантажу пост. Так, це правда. Я дійсно маю від певних менеджерів "Укрзалізниці" заяви на звільнення з відкритою датою. Погоджуючись працювати тут, ніколи не думав, що доведеться піти на такий крок. Хтось називає це шантажем. Мабуть, воно так і є. Але – це Україна. І тут, як показують події, розуміють тільки таку мову. А якщо немає іншої мотивації до ефективної і прозорої роботи, будемо діяти у спосіб, до якого люди звикли", – написав Балчун.

Він додав: "Мене зараз запитують: у чому підсумки моїх 100 днів тут? Відповідаю: я почав розуміти місцевий менталітет. Обіцяють одне – роблять інше, обіцяють - і не роблять, імітують роботу і перекладають провину на інших. Не всі, далеко не всі! Але - страждає результат".

"Я не хочу махати батогом. Хочу мати можливість працювати з менеджерами, і вищого і середнього рівнів, директорами, начальниками департаментів, керівниками ПрАТов, які поділяють моє бажання і бачення реформ в УЗ. Хочу мати можливість звільняти одних і призначати інших. І як тільки мова про звільнення – і сміх, і гріх. Претендентів на вихід "з речами" звільнити за законом не можливо. Тому що вони - "хворі й на лікарняному". Причому заднім числом. Сьогодні маємо в УЗ цілу "епідемію панкреатиту". З довідками, без результатів обстеження та аналізів, але з діагнозами. Причому з приватних клінік. Для чого тоді ми утримуємо галузеву лікарню, якщо люди у нас так раптово "слабшають", і за лікуванням звертаються де?", – додав Балчун.

Нагадаємо, голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун на нараді в Мінінфраструктури з питання транспортування зернових і металургійних вантажів залізничним транспортом повідомив: "Всі керівники регіональних філій написали заяви на звільнення на моє ім'я, без дати. І якщо вони не будуть сприяти у вирішенні проблем на УЗ, то питання їх звільнення буде вирішене за один день".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада