Балчун "ополячує" "Укрзалізницю"

Відомий польський топ-менеджер Павло Ярчевський очолив "Центр забезпечення виробництва" - філію "Укрзалізниці", яка займається закупівлями на залізниці
Depo.Влада
14 липня 2016 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова правління компанії Войцех Балчун, передає depo.ua.

"Оновлення "Центру забезпечення виробництва" - ключова передумова модернізації компанії. Пишаюся тим, що переконав узятися за цю справу людину з бездоганною репутацією, одного з кращих європейських менеджерів, який має видатний досвід керівництва великими компаніями. Павла Ярчевського чекає екстремально складна місія реформувати ЦОП. Закупівлі УЗ - показові. Навіть побіжні перевірки кричать про очевидну сумнівність процедур", - заявив він.

Ярчевський раніше працював на різних посадах у польській транспортній компанії CTL Logistics SA, на хімічному підприємстві Zakłady Azotowe Puławy і в материнській компанії Grupa Azoty. Останнім часом обіймав посаду члена правління IFA (Міжнародної асоціації виробників добрив).

Нагадаємо, раніше Генеральний директор "Укрзалізниці" Войцех Балчун пообіцяв службові розслідування і звільнення аж до кримінальних справ відносно чиновників, викритих у корупції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада