Бахматюк сподівається за два місяці домовитися з НБУ про реструктуризацію боргів

Власник найбільшої агрокомпанії України UkrLandFarming Олег Бахматюк сподівається вже в найближчі півтора-два місяці домовитися про реструктуризацію боргів виведених з ринку банків "Ві Ей Бі" і "Фінансова ініціатива"

Бахматюк сподівається за два місяці домо…

Про це він заявив в інтерв'ю виданню AgroPolit.com в рамках проекту "Без Гриму".

"Зараз сподіваємося на конструктивний діалог з НБУ: ведемо активні переговори з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і з зовнішніми кредиторами. У нас своє бачення розвитку UkrLandFarming. Сподіваємося, що за 1,5-2 місяці разом з НБУ і ФГВФО прийдемо до консенсусу, вигідного для держави і компанії. Ми хочемо, щоб UkrLandFarming жила, а люди працювали, щоб ми могли залучати інвестиції, а не працювати тільки на силовиків, на людей, які підтримують сторони конфлікту", - сказав Бахматюк.

За його словами, компанія відчуває підтримку з боку ФГВФО і при спілкуванні в Кабміні.

"Думаю, що наступного місяця таки прийдемо до кінцевого варіанту реструктуризації боргів. Зараз ми стукаємо в "двері логіки". Все просто: є компанія, яка формує 1% ВВП країни, в ній працює велика кількість людей, вона має конкретний план, як вийти з цієї ситуації, готова найняти міжнародних експертів, які б підтвердили цей план. до того ж втрати держави будуть мінімізовані, а UkrLandFarming отримає право розвитку та можливість залучення інвесторів, тому що якщо 3 роки перебувати в стані війни, то ніяка компанія не зможе довго працювати", - зазначив Бахматюк.

Нагадаємо, раніше Ukrlandfarming звернувся до Нацбанку і Фонду гарантування вкладів з пропозицією реструктуризувати борги виведених з ринку банків "Ві Ей Бі" і "Фінансова ініціатива" перед державою. У компанії на сьогодні працює близько 37 тисяч чоловік, підприємства холдингу є фінансово стійкими, регулярно погашають борги перед зовнішніми кредиторами (більше $ 500 млн за останні три роки), виплачують зарплату, а обсяг виробленої продукції в еквіваленті сягає 1,5% ВВП України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme