Бабуся Саакашвілі розповіла, що через онука заарештували її майно у Грузії

Бабуся екс-президента Грузії, голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі Мзія Церетелі в ефірі одного з українських телеканалів розповіла про те, як заарештували її майно в Грузії через її онука
Depo.Влада
1 травня 2016 09:03
ФОТО: depo.ua

Екс-президент Грузії був запрошений на передачу разом з матір'ю Гіулі Аласанія і бабусею Мзією Церетелі, передає depo.ua з посиланням на "Грузія-онлайн".

"Розповім, які прикрощі має моя бабуся через мене. Коли я вже не був президентом Грузії, прийшов приватний акціонер "Газпрому" і пригрозив мені порушенням кримінальної справи. Він попередньо заявив, що у мене є 19 мільярдів і почав їх шукати. Знайшли лише чотири піджаки і одне кашемірове пальто. Також була квартира, яку будував мій дід, вона й досі не завершена, і моїй бабусі наклали на цю квартиру арешт. Ще у неї "RAV-4" 16-річного віку. Його теж заарештували... Ще маю виноградник, на який також наклали арешт", - наводить видання його розповідь.

"Коли запитали у моєї бабусі, що після цього робитиме, вона відповіла, що... розкажи сама, що сказала", - звернувся Саакашвілі до своєї бабусі.

Мзія Церетелі продовжила розповідь: "Прийшли і запитали, що тепер будете робити, коли все заарештували. Я відповіла, що мені нічого більше не залишається, окрім того, щоб прийшов олігарх Іванішвілі і забрав мене у свій палац і поселив разом зі своїми зебрами і пінгвінами", - сказала вона.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада