Бабин Яр можна порівняти з табором Аушвіц, - Порошенко

Бабин Яр можна порівняти хіба що з концентраційним табором Аушвіц
Depo.Влада
29 вересня 2016 19:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко у виступі на заході щодо вшанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру, передає depo.ua.

"Ми всі чітко розуміємо, що Бабин Яр - це одна з найглибших ран, один з найбільш важких спогадів про Голокост, про це безпрецедентною в історії людства катастрофи, про намагання фізично знищити весь народ з корінням, заглиблених в Біблію. У цьому сенсі Бабин Яр можна порівняти хіба що Аушвіц. І євреїв нацисти ставили в провину сам факт їх існування. У Бабиному Яру було вбито практично всіх євреї Києва, що залишилися в місті, хто не пішов на фронт і хто не евакуювався. Тому зрозуміло, що жертвами були переважно літні люди, жінки, маленькі діти", - говорить Порошенко.

Нагадаємо, що всеукраїнська хвилина мовчання за загиблими у Бабиному Яру була опівдні

Довідка: Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення і радянських військовополонених; євреїв і циган – за етнічною ознакою, а також партійних і радянських активістів, підпільників, членів Організації українських націоналістів, заручників, "саботажників", порушників комендантської години та інших.

Лише за два дні – 29 та 30  – в Бабиному Яру розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада