"А Баба Яга проти": У Корбана відреагували на скаргу ГПУ

Захист лідера УКРОПу Геннадія Корбана вважає безпідставною апеляційну скаргу Генпрокуратури щодо скасування домашнього арешту для політика
Depo.Влада
9 листопада 2015 13:26
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила адвокат Корбана Оксана Томчук, передає depo.ua.

"Це абсолютно прогнозований крок. У нас не було сумнів, що ця постанова буде оскаржена з боку ГПУ. Більш того, ми теж готуємо апеляційну скаргу. Просто наше бачення росходиться з Генпрокуратурою", - сказала Томчук.

"Ті ризики, які були заявлені Генпрокуратурою, вони не містять жодного обгрунтування стосовно їх реальності, що відповідно до вимог КПК є підставою залишати клопотання про обрання запобіжного заходу без розгляду. Ми вважаємо, що в даному випадку ризики не були обгрунтовані", - додала адвокат.

При цьому вона зазначила, що ще немає повного тексту оскарженого рішення суду (про домашній арешт). "Тому я не можу уявити, з яких підстав ГПУ писала свою скаргу, не розуміючи мотивів винесення судового рішення. Напевно, це скоріш типу Баба Яга проти", - резюмувала Томчук.

Нагадаємо, сьогодні ГПУ внесла апеляційну скаргу на рішення Печерського райсуду Києва щодо поміщення лідера УКРОПУ Геннадія Корбана під домашній арешт.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Мітки: ГПУ, Корбан