"А Баба Яга проти": У Корбана відреагували на скаргу ГПУ

Захист лідера УКРОПу Геннадія Корбана вважає безпідставною апеляційну скаргу Генпрокуратури щодо скасування домашнього арешту для політика

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила адвокат Корбана Оксана Томчук, передає depo.ua.

"Це абсолютно прогнозований крок. У нас не було сумнів, що ця постанова буде оскаржена з боку ГПУ. Більш того, ми теж готуємо апеляційну скаргу. Просто наше бачення росходиться з Генпрокуратурою", - сказала Томчук.

"Ті ризики, які були заявлені Генпрокуратурою, вони не містять жодного обгрунтування стосовно їх реальності, що відповідно до вимог КПК є підставою залишати клопотання про обрання запобіжного заходу без розгляду. Ми вважаємо, що в даному випадку ризики не були обгрунтовані", - додала адвокат.

При цьому вона зазначила, що ще немає повного тексту оскарженого рішення суду (про домашній арешт). "Тому я не можу уявити, з яких підстав ГПУ писала свою скаргу, не розуміючи мотивів винесення судового рішення. Напевно, це скоріш типу Баба Яга проти", - резюмувала Томчук.

Нагадаємо, сьогодні ГПУ внесла апеляційну скаргу на рішення Печерського райсуду Києва щодо поміщення лідера УКРОПУ Геннадія Корбана під домашній арешт.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Мітки ГПУ Корбан