Азарову ввижається цензура в Україні

Колишній прем'єр-міністр-утікач Микола Азаров звинувачує українську владу в цензурі через перевірку "Радіо Вєсті" після виходу інтерв'ю з ним
Depo.Влада
8 травня 2016 13:04
ФОТО: depo.ua

"Уперше за рік українська редакція "Радио Вести" передала для радіослухачів інтерв'ю зі мною. Одразу так звана Нацрада з питань телерадіомовлення призначила позапланову перевірку редакції", - написав він на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Азаров нагадав, що прямо заборонена Конституцією України, яку начебто порушили члени Нацради.

На думку екс-прем'єра, який утік у лютому 2014 року з України, "після держперевороту Конституція України розтоптана й не діє".

"Що ж так стурбувало Нацраду? У моїх висловах вони помітили ознаки сепаратизму, зазіхання на територіальну цілісність й розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Одразу ж хочеться поставити їм запитання: "Хто їх уповноважив їх вбачати будь-що?", - заявив Азаров.

За його словами, при уряді Азарова "Україна була єдиною стабільною державою, ніхто не зазіхав на її територіальну цілісність і не розпалював міжнаціональну ворожнечу".

"Саме Турчинов, Порошенко, Яценюк і їм подібні є сепаратистами, у результаті злочинної діяльності яких Україна втратила Крим, зруйновано Донбас, загинули й поранені десятки тисяч громадян України. І це є абсолютною правдою, і саме це я говорив у своєму інтерв'ю…", - заявив Азаров.

Нагадаємо, що інтерв'ю з Азаровим, про яке йдеться, вийшло 15 квітня. Тоді ж екс-прем'єр, зокрема, облаяв новопризначений Кабмін

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада