Азаров: Крим ніколи не належав Україні

Екс-прем'єр України, утікач Микола Азаров упевнений, що світ рано чи пізно визнає анексований Крим частиною Росії
Depo.Влада
17 лютого 2016 07:57
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю російській газеті "КоммерсантЪ", передає depo.ua.

"Визнають, нікуди не дінуться. Якщо міркувати, то Косово - це історичний центр Сербії. Це та територія, з якої Сербія і пішла. Не можна сказати, що для України Крим це така територія. Крим ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 рік, коли його адміністративно передали в рамках єдиної держави ", - заявив він.

За його словами, Заходу не хочеться зараз це визнавати, але за фактом вже все відбулося.

"Калінінград, або Кенігсберг, був колись столицею Прусської держави, але зараз же нікому з німецьких керівників в голову не прийде сказати: поверни назад Калінінград. Так нікому не прийде в голову ставити питання і про повернення Криму. Був там референдум, і ясно , що кримчани жити з цим бандерівським режимом не захотіли. Це їхнє право, вони, врешті-решт, автономна республіка ", - говорить Азаров.

Колишній український політик додає, що між Україною і Росією рано чи пізно повинен бути укладений договір про демаркацію кордонів.

"Ми живемо досі в до кінця не оформлених кордонах. Я багато разів займався цим питанням і говорив, що треба знаходити якісь компроміси. Будь-яке розсудливе українське керівництво буде зацікавлене в тому, щоб остаточно оформити кордон. Коли почнуть вирішувати це питання, постане питання і Криму ", - підсумував він.

Нагадаємо, що в 2014 році Микола Азаров втік з України через Крим до Росії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада