Азаров у Москві розмріявся про мільйонний майдан проти "київської хунти"

Колишній український прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про створення у Москві "Комітету порятунку України"
Depo.Влада
3 серпня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua

У "маніфесті" організації Азаров закликав Україну відновити дружні відносини між Києвом і Москвою, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Відновимо дружні, ділові та партнерські відносини з Росією та іншими сусідами, що прямо відповідає національним інтересам України. Виженемо в шию всіх іноземців з уряду України (їх присутність - ляпас і приниження для кожного українця)", - наголошується в тексті звернення до громадян України, який був поширений в Москві на прес-конференції з співзасновниками "Комітету".

У зверненні також міститься заклик до "мирного протесту з вимогою усунення злочинного режиму".

"Щоб змінити ситуацію, кожен українець має усвідомити, що цей злочинний режим своїми діями грубо порушує конституційні права і права громадян і, по суті, підштовхує народ до повстання проти тиранії і гноблення, останнього засобу відновлення миру і справедливості. Самі вони не підуть. Народ повинен взяти владу в свої руки", - наголошується в тексті відозви.

"Якщо на вулиці країни мирно вийдуть мільйони з вимогою відставки, то цей режим піде, не проливши ні краплі крові. Тільки всі разом ми побудуємо справедливу державу, в якій люди похилого віку будуть забезпечені, діти отримають гідну безкоштовну освіту, а батьки - роботу і справедливу зарплату, а країна - мир і впевненість у завтрашньому дні!" - наголошується в тексті звернення.

У прес-конференції беруть участь колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, колишні народні депутати Верховної Ради Володимир Олійник та Ігор Марков, громадська активістка Галина Запорожцева, і журналіст Юрій Кот.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.


Мітки: азаров