Азаров розповів про замах на нього і образу на Януковича

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров залишив Україну в лютому минулого року через те, що на нього було скоєно замах
Depo.Влада
4 лютого 2015 10:03
ФОТО: depo.ua
Азаров розповів про замах на нього і образу на Януковича
Азаров розповів про замах на нього і образу на Януковича

Про це він розповів в інтерв'ю Mignews, передає depo.ua.

«Мало хто знає, що замах був організований і на мене. Машина, в якій їхала моя дружина - це моя машина - була обстріляна з автоматів. І тільки дивом дружина залишилася живою», - розповів Азаров.

Колишній прем'єр зазначив, що залишив країну після цього замаху.

«Але зрозуміло, що ці кулі призначалися мені. У мене теж не залишалося ніякого іншого виходу, як залишити країну», - додав колишній прем'єр.

Крім того, Азаров заявив, що з президентом-втікачем Віктором Януковичем після від'їзду жодного разу не бачився.

«Мені шкода, що він виїхав з Києва, не попередивши мене, і мені довелося вибиратися з Києва самому в скрутних умовах. Тому мені немає сенсу підтримувати з ним стосунки. Мені прикро, що останнім часом довіра, яка була між нами, зникла. Мені почали протиставляти інших людей», - поскаржився екс-прем'єр.

При цьому Азаров зазначив, що не засуджує Януковича.

«Я не вважав себе вічним прем'єром, але вважав, що замінити мене повинні були люди мого рівня. Я вважав, що міг своїм авторитетом утримати багато чого. Я не хочу засуджувати Віктора Федоровича, нехай кожен, хто кидає каміння в його город, поставить себе на його місце - коли він дізнався, що готується його фізичне усунення», - додав Азаров.

Екс- прем'єр каже, що ні себе, ні Януковича злочинцями не вважає.

«Ми не скоювали злочинів, на наших руках немає крові наших громадян. Те, що діється зараз і змусило мене звернутися із закликом - зупинитися, задуматися», - заявив Азаров.

Нагадаємо, 3 липня 2014 року стало відомо, що Служба безпеки України оголосила Азарова у розшук. Пізніше він потрапив також і в список українців, яких розшукує організація Інтерпол.

Наприкінці січня Азарова помітили під час відвідування приватної клініки «Медсі» в Москві.